TOEFL iTP

TOEFL® ITP to wygodny i oszczędny sposób na zastąpienie wewnętrznych, tworzonych autorsko testów, sprawdzonymi i światowo uznanymi egzaminami. Zastosowanie TOEFL® ITP to wykorzystanie ponad 40 lat doświadczeń i wiedzy o testowaniu dla Twoich pracowników czy studentów.

 

TOEFL® ITP to autentyczne wersje egzaminu TOEFL® w jego papierowej wersji (PBT), przeznaczone do testowania wewnętrznego w ramach danej organizacji. Egzaminy te są wykorzystywane przez ponad 1500 instytucji akademickich, w których każdego roku przeprowadza się ponad 400 000 testów TOEFL® ITP. TOEFL® ITP jest przeprowadzany wewnętrznie przez personel danej instytucji lub egzaminatorów ETS i wysyłany do biura ETS do sprawdzenia. Wyniki są znane w ciągu 10 dni roboczych od doręczenia wypełnionych kart odpowiedzi do biura ETS.e akademickie wykorzystują TOEFL® ITP w następujący sposób:

  • kolegia nauczycielskie testują studentów za pomocą TOEFL® ITP aby upewnić się, że nabyli potrzebną wiedzę z języka angielskiego w środowisku akademickim i będą w stanie skutecznie nauczać języka obcego
  • TOEFL® ITP to narzędzie sprawdzające wiedzę przyszłych nauczycieli przed ich zatrudnieniem w organizacji
  • ITP służy jako narzędzie przygotowujące (test próbny) przed podejściem do egzaminu TOEFL® iBT

 

Poziom trudności TOEFL® ITP Level 1

Podobnie jak wersja oficjalna (TOEFL® iBT), TOEFL® ITP Level 1 przeznaczony jest dla osób, które znajdują się przynajmniej na średnio-zaawansowanym poziomie znajomości języka angielskiego, od A2 do poziomu C1. Dlatego też, skala punktowa zaczyna się od 310 punktów, zakłada się pewien ‘poziom startowy’ kandydata.

 

Poziom trudnościTOEFL® ITP Level 2

Dla osób, których wiedza znajduje się na poziomach początkujących i średnio-zaawansowanych, ETS stworzyło test TOEFL® ITP Level 2.

 

Zalety zastosowania egzaminów TOEFL® ITP Level 1 & 2:

  • egzaminy ‘wewnętrzne’ ETS świetnie zastępują autorskie rozwiązania uczelni, bazując na ponad 40 latach doświadczeń egzaminu TOEFL®
  • TOEFL® ITP Level 1 &2 oszczędzają czas personelu uczelni spędzany na tworzeniu testów i ich ocenie
  • testy odbywają się w dowolnie wybranych terminach, w czasie i miejscu wskazanym przez instytucję zamawiającą
  • testy można przeprowadzić dla dowolnie licznych grup kandydatów
  • testy posiadają wiele wersji, co pozwala na ich stosowanie i powtarzanie przez cały rok
  • testy mogą być zastosowane jako wewnętrzne ‘placement testy’

 

Wszelkich dodatkowych informacji możesz dowiedzieć się w naszym sekretariacie.

Zapraszamy