Witamy na stronie zapisów na kurs w IDIOMA Ewa Kaczmarek

Poniżej znajduje się formularz, dzięki któremu skrócimy wszystkie procedury związane z formalnościami do minimum.

Jeśli jesteś osobą dorosłą wypełnij pola bez oznaczenia “rodzic”, jeśli zapisujesz swoje dziecko konieczne jest wypełnienie wszystkich pól formularza.

Przekazane informacje będą wykorzystane tylko i wyłącznie do przygotowania umowy Kursanta, dzięki której możliwe będzie uczestniczenie w zajęciach w naszej szkole.

Formularz rejestracji

Twoje dane osobowe, pozyskane w związku z korzystaniem ze strony internetowej www.idioma.com.pl są potrzebne: – w celu realizacji Twojego zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty, a podstawą przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych, udzielona automatycznie w momencie wysłania zapytania (poprzez formularz kontaktowy); – w celu zawarcia i wykonania umowy, wtedy podstawą przetwarzania Twoich danych będzie umowa; – by móc w razie potrzeby dochodzić ewentualnych roszczeń (w tym działań windykacyjnych) i odszkodowań – tutaj podstawą przetwarzania Twoich danych będzie nasz prawnie uzasadniony interes. Możemy również rejestrować dane jeśli skontaktujesz się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Serwis internetowy korzysta z plików cookies. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą Polityką cookies.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe? Okres przechowywania i przetwarzania Twoich danych osobowych zebranych w sposób opisany w polityce prywatności jest uzależniony od celu, w jakim dane są przetwarzane, ale zawsze zgodny z wymogami prawa. Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym lub bezpośrednio przez Twój kontakt telefoniczny lub pocztą email w celu realizacji Twojego zapytania oraz w celu przedstawienia oferty. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny dla przedstawienia oferty, maksymalnie 6 miesięcy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia oferty i zawarcia umowy z IDIOMA Ewa Kaczmarek Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe przez okres wykonania umowy, a następnie przez okres 7 lat po zakończeniu tejże umowy. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania umowy oraz przez okres, w jakim mógłbyś wystąpić z reklamacją lub innymi roszczeniami wobec nas (okres przedawnienia roszczeń), a także przez okres tzw. przedawnienia podatkowego. Podanie danych jest dobrowolne, lecz są niezbędne dla zawarcia i wykonania umowy.

Jakie są Twoje prawa? Posiadasz prawo do: – dostępu do treści Twoich danych; – możliwości poprawienia, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych; – cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem; – wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Administratorem danych osobowych jest IDIOMA Ewa Kaczmarek 97-300 Piotrków Trybunalski ul. Łódzka 37/49 Administrator informuje niniejszym Użytkownika, że powierza przetwarzanie danych osobowych następującym podmiotom: LH.pl Sp. Z O.O., ul. Pamiątkowa 2/56, 61-512 Poznań, NIP: 7831711517 oraz REGON: 302693647 – w celu przechowywania danych osobowych na serwerze