Warning: Use of undefined constant columns - assumed 'columns' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/serwer24271/public_html/idioma.com.pl/public_html/wp-content/themes/idioma/functions.php on line 148
Język polski dla obcokrajowców | Idioma – Ewa Kaczmarek

Język polski dla obcokrajowców

 

Oferujemy grupowe i indywidualne kursy języka polskiego dla cudzoziemców na wszystkich poziomach zaawansowania. Lekcje prowadzimy w oparciu o najnowsze podręczniki do nauki języka polskiego oraz własne materiały metodyczne, dostosowywane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań słuchacza.

Z nami z łatwością nauczysz się języka polskiego na profesjonalnie przygotowanych kursach w przyjaznej atmosferze. Kładziemy nacisk na używanie języka w codziennych sytuacjach, pamiętając o poprawności gramatycznej. W trakcie kursów poznasz również polską tradycję i kulturę oraz codzienny język Polaków.

Ponieważ w większości naszymi Klientami są głównie pracownicy różnorakich firm, dlatego, mając na uwadze ich napięty plan dnia, istnieje możliwość przeprowadzenia lekcji języka polskiego jako obcego w biurze klienta. Dostosowujemy również częstotliwość i godziny lekcji do aktualnych możliwości czasowych słuchacza.

 

Zapraszamy