O szkole | Idioma – Ewa Kaczmarek

O szkole

Jako właściciel firmy Idioma przygotowałam dla Państwa szeroką ofertę szkoleń i kursów językowych prowadzonych przez najlepszych wykładowców – absolwentów najlepszych uczelni, ludzi, dla których nauczanie jest przyjemnością. Moja firma organizuje kursy i szkolenia w zakresie nauki języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania i na różnorodnych profilach.

Wszelkie szczegóły, jak plan zajęć i ilość godzin zawsze uzgadniamy z Państwem i dostosowujemy go do Waszych potrzeb. Kursy językowe są realizowane w oparciu o esencję i niemalże wszystkich metod nauczania wyselekcjonowaną tak, by efekt końcowy był taki, jak oczekiwaliście.

Metody nauczania języka obcego są powszechnie znane, jednak nie wystarczy ich nazywać i tylko jednej z nich stosować.

Tylko wyselekcjonowane elementy połączone w jedność dają zaskakujące rezultaty i właśnie to pragnę Państwu zaoferować. Moje własne, wieloletnie doświadczenie filologa w nauczaniu języków francuskiego i hiszpańskiego, oraz doświadczenie wszystkich lektorów, którzy ze mną współpracują, składa się na wysoki poziom świadczonych usług. Od początku postawiliśmy na jakość nauczania i przekazujemy wiedzę słuchaczom tak, jak sami chcielibyśmy być uczeni. Wierzymy, że na sukces składa się konsekwencja, wykształcony filologicznie lektor, jego doświadczenie, podejście, zaangażowanie, dobór odpowiednich materiałów i technika prowadzenia zajęć. Zapraszam na nasze zajęcia wszystkie osoby pragnące wzbogacić swoją wiedzę o znajomość języka obcego oraz zachęcam dzieci, młodzież, maturzystów, dorosłych, firmy, przedsiębiorców i pracodawców do korzystania z naszych usług.

Ewa Kaczmarek
mgr filologii romańskiej